Kes me oleme

Meie veebisaidi aadress on https://pappus.ee.

Pappus OÜ juriidiline aadress on Küti, Sipe küla, Kambja vald, Tartumaa, 62024.

Isikuandmed

Isikuandmete töötlemine on igasugune veebilehe kasutaja (edaspidi kasutaja) isikuandmetega tehtav tegevus – andmete kogumine, töötlemine, talletamine, parandamine või kustutamine. Kasutajad on kõik isikud, kes külastavad veebilehte, tarbivad teenuseid või edastavad Pappus OÜ-le omalt poolt infot. Teenused on kõik Pappus OÜ poolt pakutavad tasulised tooted ja teenused.

Isikuandmete töötlemine ja kasutamine

Veebilehte kasutades annab kasutaja nõusoleku oma andmete töötlemiseks kooskõlas käesolevate privaatsustingimustega. Pappus OÜ kogub veebilehe kaudu alljärgnevaid kasutajate isikuandmeid järgnevalt kirjeldatud viisidel:

  • nimi ja e-posti aadress – kasutaja poolt infopäringu tegemisel;
  • ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, telefon – kasutajale teenuse osutamiseks, ühenduse võtmiseks;
  • ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, telefon, aadress – kasutajale teenuse osutamiseks, ühenduse võtmiseks, dokumentide kohaletoimetamiseks;

Pappus OÜ kasutab isikuandmeid kasutajale teenuse osutamiseks, näiteks lepingu sõlmimiseks ja täitmiseks, kasutajaga suhtlemiseks, arvete edastamiseks; kasutaja e-posti aadressile teavituste saatmiseks uutest teenustest ja kampaaniatest, kuid seda vaid kasutaja eelneval nõusolekul. Kasutajal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete töötlemine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude täitmiseks, sh teenuse osutamiseks.

Küpsised

Meie koduleht hetkel küpsiseid ei kasuta.

Lisatud sisu muudelt veebisaitidelt

Selle veebisaidi artiklites võib olla lisatud sisu muudest allikatest (videod, pildid, artiklid jne). Need käituvad samamoodi nagu nende algse päritolulehe külastamisel.

See veebileht võib koguda sinu kohta infot, kasutada küpsiseid, lisada kolmanda osapoole jälgimismehhanisme ja neid sinu tegevuse jälgimiseks kasutada, kui oled sinna kasutajakonto loonud ja sisse loginud. Pappus OÜ ei vastuta ega saa kontrollida nende kolmandate osapoolte andmekaisetingimusi, seetõttu tutvu nendega lähemalt.

Kellega me andmeid jagame

Andmeid ei avalikustata ega müüda kolmandatele osapooltele. Kontaktandmeid jagame uudiskirjade saatmise eesmärgil Mailpoet ja/või Mailerlite serveritega. Meie sait kasutab spämmi tõrjumiseks Google reCAPTCHA v3-e. Tutvu Google privaatsuseeskirjade ja -tingimustega.

Kui kaua me andmeid säilitame

Pappus OÜ säilitab isikuandmeid nii kaua, kuni see on eesmärgi täitmiseks või seadusest tulenevalt vajalik. Pappus OÜ rakendab kõiki mõistlikke meetmeid töödeldavate isikuandmete kaitseks ja juurdepääs isikuandmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult veebisaidi halduritel. Kõikide kasutajate isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni.

Millised on kasutaja õigused enda andmetele

Kasutajal on õigus igal ajal:

  • avaldada soovi juurdepääsuks enda andmetele;
  • nõuda isikuandmete parandamist, täiendamist või seaduses ettenähtud tingimustel kustutamist;
  • nõuda isikuandmete töötlemise piiramist;

Oma õiguste kasutamiseks tuleb kasutajal saata e-posti aadressile info@ pappus.ee vastavasisuline sooviavaldus. Võid ka taotleda kõigi enda kohta käivate andmete kustutamist. See ei puuduta andmeid, mida oleme kohustatud säilitama halduse, seaduste või turvalisuse vajadustest lähtuvalt.

Andmekaitsetingimuste muutmine

Pappus OÜ jätab endale õiguse muuta andmekaitsetingimusi ühepoolselt ja ette teatamata, eesmärgiga kindlustada nende vastavus seadustele. Andmekaitsetingimused on oma uusimas versioonis alati veebilehel saadaval. Kõigi privaatsustingimuste ja andmetöötluse kohta tekkivate küsimustega palume võtta meiega ühendust aadressil info@pappus.ee.